Brukarstwo

Doskonale wiemy jak ważną decyzją jest zagospodarowanie terenu wokół domu. Składa się na to między innymi wykończenie nawierzchni utwardzonej z kostki naturalnej lub kostki brukowej betonowej. Przy podejmowaniu decyzji powinniśmy pamiętać, że nie jest to element wyposażenia posesji, który będziemy zmieniać zbyt często. Jest to decyzja na lata. Dlatego tak ważne jest przeanalizowanie wszystkich czynników składających się na wykonanie takiej nawierzchni.

GRAND BUD oferuje Państwu kompleksową usługę w zakresie brukarstwa. Zdajemy sobie sprawę, że dobrze wykonana usługa może cieszyć potencjalnego klienta przez długie lata.

Brukarstwo jako branża cały czas się rozwija a my realizując swoje pasje staramy się dotrzymywać jej kroku. Wykonujemy nawierzchnie korzystając z materiałów wiodących firm z naszego kraju. Tak naprawdę tylko od naszej wyobraźni zależy estetyka nawierzchni z kostki brukowej. Doskonałe efekty możemy uzyskać mieszając różne kształty, kolory a także rodzaje kostek brukowych. Umiejętne połączenie naturalnego kamienia z kostkami np. z posypką granitową, kostkami colormix, czy też elementami betonowymi może dać naprawdę oryginalny wygląd nawierzchni.

Pamiętajmy, że usługi brukarskie powinniśmy powierzyć wykwalifikowanej ekipie, która może zagwarantować pisemną gwarancję na swoje usługi. Klienta powinien interesować a przede wszystkim cieszyć efekt końcowy.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na bezpłatną wizytę naszego przedstawiciela prosimy o kontakt z nami.

GRAND BUD Piotr Bujnowski

  +48 537 886 282
  +48 787 860 601
 16-010 Studzianki
 ul. Polna 14J
 NIP: 9661536618