Drewniane tarasy

Któż z nas nie marzy o urzekającym, często zacienionym miejscu w przydomowym ogrodzie. Taką rolę spełnia właśnie taras. Jest to miejsce , w którym możemy oddać się chwilom wytchnienia na świeżym powietrzu, zrelaksować się po trudach dnia zwłaszcza w upalne, letnie wieczory.

Aranżując tego typu miejsce powinniśmy zwrócić uwagę przede wszystkim na nawieżchnię, która odgrywa tu kluczową rolę. Deska tarasowa z drewna egzotycznego Bangkirai, Azobe, Sapeli, jak również z drewna iglastego Modrzew, Sosna sprawdza sie tu doskonale. Żaden inny materiał nie pozwala uzyskać tak doskonałego efektu ciepła i elegancji. Taras z drewna egzotycznego stwarza nam doskonałe warunki do relaksu i odpoczynku a także wspaniale wtapia się w zieleń naszego przydomowego ogrodu. Nasze pociechy bez obaw mogą się bawić na takim tarasie z zachowaniem bezpieczeństwa i komfortu cieplnego.

Deska tarasowa z gatunków egzotycznych cechuje się wysoką odpornością na warunki pogodowe, grzyby i szkodniki. Ich żywotność w trudnych warunkach często przekracza 100 lat. Należy jedynie pamiętać o sezonowym olejowaniu takiego tarasu, dzieki czemu będziemy sie cieszyć jego pięknem przez długie lata.

GRAND BUD proponuje Państwu kompleksową obsługę takiej inwestycji począwszy od wykonania projektu, doradzenia w sprawach rozwiązań technicznych, pomocy przy doborze deski tarasowej a skończywszy na samym montażu.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na bezpłatną wizytę naszego przedstawiciela prosimy o kontakt z nami.

GRAND BUD Piotr Bujnowski

  +48 537 886 282
  +48 787 860 601
 16-010 Studzianki
 ul. Polna 14J
 NIP: 9661536618