Gabiony

Wspaniałym rozwiązaniem dotyczącym aranżacji naszego ogrodu sa gabiony. Doskonale spełniają rolę ponadczasowego ogrodzenia wokół posesji, jako element dekoracyjny ogrodu, wzmocnienia skarp a także jako elementy małej architektury - ławki, donice, zabudowy grilli, osłony od wiatru. Kosz gabionowy z wypełnieniem z naturalnego kamienia stanowi eleganckie i prestiżowe rozwiązanie. Można je wykorzystać w niezwykle kreatywny sposób dzięki ich uniwersalności i dowolności wypełnienia. Gabion charakteryzyje się ogromną odpornością na uszkodzenia i wręcz ponad czasową trwałością.

Nasz ogród zyska wiele na uroku i prestiżu dzięki zastosowaniu gabionów. Ogrodzenie gabionowe zwłaszcza w połączeniu z drewnem wzbudza podziw i sprawia, że nasz dom prezentuje się jeszcze bardziej urokliwie. Codziennie możemy cieszyć się pięknem naturalnego kamienia i być dumnym, że mamy coś tak nietuzinkowego we własnym ogrodzie. Stanowią one również doskonałe podłoże dla roślin pnących.

Naszym klientom proponujemy gabiony o różnych wielkościach, kształtach, dzięki czemu dopasujemy je do każdej posesji. Jesteśmy również otwarci na indywidualne zamówienia i projekty. Jesteśmy gotowi wykonać gabion praktycznie każdego kształtu.

Kontakt

W celu uzyskania dodatkowych informacji lub umówienia się na bezpłatną wizytę naszego przedstawiciela prosimy o kontakt z nami.

GRAND BUD Piotr Bujnowski

  +48 537 886 282
  +48 787 860 601
 16-010 Studzianki
 ul. Polna 14J
 NIP: 9661536618